Restauracja Dwór Liczyrzepy
Napisz do nas +48 75 761 93 37

Restauracja Dwór Liczyrzepy

"Deruny i rosół z kołdunami obłędne, wino grzane aromatyczne. Dyskretne oświetlenie stolików nadawało klimat kolacji. Na pewno wrócimy!"

Marta z Piły 

"Dania regionalne przepyszne, czuć smak potraw przygotowywanych na bieżąco. Widok na Śnieżkę jako wartość dodana do jedzenia to radość dla oczu"

Filip z rodziną

Regionalna kuchnia w Karpaczu

Zapraszamy Państwa codziennie  na ulicę Obrońców Pokoju 4b w Karpaczu - do nowej restauracji „Dwór Liczyrzepy”. Jednakże to coś więcej niż restauracja - to zaproszenie na spotkanie z legendą Ducha Gór, na ucztę dla ducha i dla ciała. Niespotykana aranżacja wnętrz wprowadzi Państwa w bajkowy nastrój, a kucharze przygotują wyśmienite regionalne potrawy na bazie lokalnych produktów.  Zorganizujemy tu dla Państwa klimatyczne imprezy: od chrzcin, urodzin, spotkań biznesowych po huczne, kilkusetosobowe imprezy integracyjne. … a Liczyrzepa będzie czuwał …

Festiwal Smaków Liczyrzepy

"Jest taki jeden dzień w roku kiedy każdy można spróbować najróżniejszych smaków i wybrać ten jedyny niepowtarzalny. Podczas Festiwalu Smaków Liczyrzepy organizowanym przez Restaurację Dwór Liczyrzepy od lat prezentowane są oryginalne potrawy regionalne, najlepsze z nich trafiają do karty menu w Restauracji"

TV Strimeo, www.strimeo.tv

Restauracja Karpacz oraz restauracje Karpacz


Powered by hotelsystems.pl
Restauracja Dwór Liczyrzepy ul. Obrońców Pokoju 4b, Karpacz 58-540 +48 75 761 93 37
dział marketingu /pn.-pt. 8:00 - 17:00/ +48 601 483 493
pfr
Podmiot otrzymał subwencję finansową z środków PFR