"Wielka sala powitała nas na dzień dobry a raczej dobry wieczór. Wystrój nam się bardzo podobał. Jedzenia wybór spory, a my głodni po całym dniu. Zupa pojawiła się bardzo szybko a pani obsługująca bardzo uśmiechnięta i miła. Piwko wraz z zupą :) Na placki zbójnickie trzeba było poczekać dłużej ale naprawdę było warto bo dawno tak idealnych nie jadłem. A racuchy zamówione na deser tak pachniały, że bez próbowania wiadomo było, że pyszne.
Bardzo pozytywnie byłem zaskoczony…."

Krzysztof

Taras z widokiem na Śnieżkę
Akceptujemy zwierzęta
Duży parking

Dwór Liczyrzepy

Spotkaj się z legendą gór

Zapraszamy Państwa codziennie na ulicę Obrońców Pokoju 4b w Karpaczu - do nowej restauracji „Dwór Liczyrzepy”. Jednakże to coś więcej niż restauracja - to zaproszenie na spotkanie z legendą Ducha Gór, na ucztę dla ducha i dla ciała. Niespotykana aranżacja wnętrz wprowadzi Państwa w bajkowy nastrój, a kucharze przygotują wyśmienite regionalne potrawy na bazie lokalnych produktów. Zorganizujemy tu dla Państwa klimatyczne imprezy: od chrzcin, urodzin, spotkań biznesowych po huczne, kilkusetosobowe imprezy integracyjne. … a Liczyrzepa będzie czuwał …


Festiwal Smaków Liczyrzepy

Bądź częścią wyjątkowego wydarzenia

Festiwal Smaków Liczyrzepy jest to jedyna impreza kulinarno-kulturalna w naszym regionie, która ma na celu zapoznanie mieszkańców i turystów z kulinarnym dziedzictwem Krainy Ducha Gór oraz Dolnego Śląska, a także z działalnością lokalnych artystów i rzemieślników. Impreza ta jest również dobrą okazją do prezentacji lokalnych i regionalnych produktów oraz twórczości folkowej artystów z naszego Regionu. W trakcie Festiwalu Smaków Liczyrzepy, turyści, mieszkańcy Karpacza i okolic będą mieli niepowtarzalną okazję, aby skosztować potraw charakterystycznych dla naszego rejonu, podziwiać różnego rodzaju wyroby artystyczne i rzemieślnicze, oraz obejrzeć inne niespotykane w wielu miejscach Polski produkty. Całej imprezie towarzyszyć będą liczne warsztaty, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Restauracja Dwór Liczyrzepy

800 m od centrum Karpacza
Obrońców Pokoju 4B
58-540 Karpacz

Promocje i oferty specjalne

zapisz się na Newsletter

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
lub dołącz do nas  na

Szukasz noclegu?

Zapraszamy do naszych obiektów: hotelu w Karpaczu lub hostelu we Wrocławiu
© 2024
Dwór Liczyrzepy
restauracja Karpacz oraz restauracje Karpacz